A Vojvodina sportközpont (SPENS) illetékesei értesítik a polgárokat, hogy hétfőtől ismét megnyitják a központ Makszim Gorkij utcára néző bejáratát. A SPENS-ben rekonstrukciós munkálatok vannak folyamatban, ezek első szakaszában kicserélik a 28 éves épület padlókövezetét. A munkálatokat részletekben bonyolítják le, így az épületnek mindig csak egy részét zárják le, szombattól február 23-ig az Ugao trafik és az Einfort kávézó közti részen dolgoznak a munkások.



