A Vajdasági Szociáldemokrata Liga városi tanácsnokai ma este elbeszélgetnek a polgárokkal, meghallgatják panaszaikat, javaslataikat. A tanácsnokok a liga városi irodájában (Ifjú párok tere 10.) fogadnak 18 és 20 óra között.