2026. június 22., hétfő

Városközpont rendezés

A Čistoća közvállalat köztisztasági szolgálata folytatja a városközpont rendezését, jelenleg a Vasút utcában és az Ifjú párok terén lévő fák tövét körülvevő, kovácsolt vasrácsokat tisztítják a kosztól. Ezek alatt összegyűlik a szemét – rágógumik, cigarettacsikkek, kisebb csomagolópapírok –, kitisztították a téren felállított Kívánságkutat is. Felszólítják a polgárokat, hogy a hulladékot a szemétkosarakba dobják, amelyekből van elég ebben a városrészben.
Magyar ember Magyar Szót érdemel