A szép időjárásnak, no meg annak köszönhetően, hogy az egyik utcabeli a vállalatnál dolgozik, a Put útkarbantartó cég öt munkása a napokban öt kátyút betömött a Jernej Kopitar utcában. Ahogy illik, volt egy kis eszem-iszom, a lényeg az, hogy a lyukak eltűntek, végül is mindenki elégedett volt...