Kedden, 17 órakor, a Petőfi Sándor MME székházának első emeleti kistermében, a Darányitelepi Társalgó megtartja 135. összejövetelét. Ezen Az oroszok címmel a napi politika iránt fogékony megjelentek a sajtóhírek alapján, a hétköznapok emberének nyelvén igyekszenek körvonalazni kelet és nyugat időszerű viszonyának tényezőit, külön kihámozva térségünkre kifejtett hatását.
Segítségünkre lesz Bálint István Aranytoll díjas ny. újságíró. A társalgó e heti találkozóját a város napja kapcsán Újvidéknek szentelte. Ezen Újvidék, a magyarság déli végvára címmel folyt beszélgetés Mészáros Ilonka, a város szülötte vezetésével. Az összejövetelen a régi képeslapok is előkerültek...



