Újvidéken február 5-én, csütörtökön 16.30 órai kezdettel vetítéssel egybekötött könyvbemutató lesz a Petőfi Sándor MME-ben. Csáky S. Piroska: Szent Erzsébet-ábrázolások Vajdaságban című könyvét méltatja dr. Harmath Károly mkl. A szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt.