2026. június 22., hétfő

Diákbál

A Jövő Fiataljai – Magyar Ifjúsági Egyesület szervezésében 2009. február 13-án, pénteken az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület nagytermében megtartják az immár hagyományos, XV. Diákbált. A zsúr 21 órakor kezdődik, kapuzárás hajnali 4 órakor, a temerini The End zenekar szórakoztat.

A belépőjegyek ára elővételben 250 dinár, a helyszínen 350 dinár, a szervezők mind a középiskolásokat és egyetemi hallgatókat, mind az idősebb/fiatalabb korosztályt szeretettel várják. Információ kapható a megbízott jegyárusoknál, Burány Árpádnál a 063/562-229, Gombár Nóránál a 064/15-64-740, Gimpel Ákosnál a 064/13-19-301és Klenanc Miklósnál a 063/84-82-094-es telefonszámon. A diákbállal kapcsolatos aktualitásokat a szervezők folyamatosan közzéteszik az egyesület honlapján, érdemes ezeket figyelemmel kísérni:www.jovofiataljai.org.rs.

Magyar ember Magyar Szót érdemel