Ma 17 órai kezdettel a Petőfi Sándor MME székházának első emeleti kistermében tartja sorrendben 134. összejövetelét a Darányitelepi Társalgó, amit a város napja kacsán Újvidéknek szentel.
Ezen beszélgetés folyik majd Újvidék, a magyarság déli végvára címmel. Az eszmecserét Mészáros Ilonka, Újvidék szülötte, a társalgó ügyvezetője vezeti. A szervezők minden érdeklődőt szívesen látnak.



