Igor Pavličićnek, Újvidék polgármesterének jogában áll ingyen parkolni a város területén, azaz ún. Arany parkolójegyre jogosult, a városelnök azonban lemondott ezen kiváltságáról. A Parking servis közvállalat támogatja döntését, pénteken megtartott igazgatóbizottsági ülésükön – Horvát Tibor igazgatóbizottsági elnök javaslatára – a tagok is lemondtak erről az előjogukról – közölték a közvállalatban.



