A városi köztisztasági közvállalatban közölték, hogy a Szabadság téren vasárnap este megtartott koncert után nagyjából két tonna hulladékot gyűjtöttek össze dolgozóik. A polgárok nemcsak a Szabadság téren, hanem a Modena és a Sándor király utcákban, valamint a Színház téren is a szokásosnál többet szemeteltek.



