A sorrendben nyolcadik délvidéki napok hagyományszerűen szeptember 26-a és 28-a között zajlottak le Budapesten, a Magyarok Házában. Az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület Peart Képzőművészeti szakcsoportja serleggel és egy tucat aranyérmes díszoklevéllel tért haza.
Név szerint Resetár Ilona, Uri Ferenc, Deák Ágota, Janik László, Szilágyi László, Púlai Mária, Papp Judit, Fehér Attila, Skorutyák Veronika, Bunyik Lili, Tóth Katalin, Nánási Andrea és Marija Mijatović olaj-, akvarell-, selyem-, üveg-, illetve cserépfestés és kisplasztika technikákat alkalmazva tűntek ki műveikkel a kiállításon. Ćirić Danica-Duci, mint egyéni kiállító is rangos elismerésben részesült.



