2026. június 16., kedd

Óbecsén több oktatási intézmény is kapott bombafenyegetést

Szerda délelőtt több óbecsei oktatási intézmény is bombafenyegetést kapott. A figyelmeztető e-mailek a Zdravko Gložanski Általános Iskolába, a Samu Mihály Általános Iskolába, valamint a Testvériség Általános és Középiskolába érkeztek.

Az intézmények a protokollnak megfelelően jártak el, a tanulókat biztonságos helyre kísérték, miközben a rendőrség elvégezte a szükséges ellenőrzéseket az épületekben. A Testvériség Általános és Középiskolában a mai napon már nem folytatódik a tanítás.

Magyar ember Magyar Szót érdemel

Nyitókép: Az óbecsei Samu Mihály Általános Iskola (Kancsár Izabella archív felvétele)