Több olyan dolog is van, amit nem értek a szabadkai városrendezésben, nem értem a városépítőket, szépítőket. Egyik ilyen például, hogy mit keres a belvárosban egy bódé, ahol gyorséttermet működtetnek.
Jó reggelt
Legtöbbször nyáron vannak olyan események, melyek sakkban tartják a kulturális élményre vágyókat akár hónapokon át. Az idén nem úgy lesz, a várakozás ugyanis még hosszabb, legalábbis az én tippem szerint.
BIOLÓTRÁGYA ELADÓ – hirdeti az országút szélén egy tábla, rajta még egy telefonszám is. Elsuhanunk mellette, s mivel érdektelen vagyok a dologban, nem törődöm vele.
Vannak a pacsirta és a bagoly típusú emberek. Én a baglyok közé tartozom.
Sokan jöttek haza a napokban külföldről látogatóba, szétnézni, itthoni levegőt szívni vagy hosszabb szabadságra. Egy részük nyilván a tengerre is továbbutazik nyaralni.
Két hetet töltöttem vezetékes telefon nélkül, a mobilomat egyszer se kapcsoltam be, a laptopom ugyan velem volt, de nem csatlakoztam az internetre. Nem valami kalandtúra alkalmával történt, hanem az üdülés során ellenőrizni kívántam, nem váltam-e internetfüggővé.

