Tegnap már nem volt a háznak teteje. Ma az ablakán keresztül egy sárga báger tűnik fel, ahogyan ide-oda kalimpál.
Jó reggelt
Fontos, hogy az ember gondoljon a jövőre, legyen jövőképe. Enélkül céltalanul sodródik, másokra bízva a saját életéről szóló döntéseket.
Nem tartom magam teljesen ügyetlen embernek, de vannak azért olyan dolgok, amikhez egyáltalán nincs érzékem. Például, ha valamit a fürdőszobában kell megszerelni, azt legjobb lenne búvárfelszerelésben tennem, mert szinte mérget vehet rá az ember, hogy tiszta víz leszek, mire befejezem a munkát – és egyáltalán nem biztos, hogy a problémát is megoldom ezzel együtt.
Van Belgrád központjában egy étterem, amelynek az ajtaján a következőket írja: „Ha nincs pénzed és éhes vagy, gyere be, nálunk mindig kapsz egy tál meleg ételt! Kifizeted majd, amikor tudod, de ha nem tudsz fizetni az sem baj.
Amennyire meghitt és varázslatos a télidő, annyira zord, szürke és letaglózó is lehet. Persze, azt is meg érthető, hogy miért szeretik oly sokan.
Megbüntették a közlekedési minisztert, mert nem kapcsolta be autója lámpáit. A hírt maga tette közzé valamelyik közösségi oldalon, hogy fölhívja a figyelmet a szabályok betartására.

