A második helyért küzd a TSC

Utolsó fordulójához érkezett a szerbiai labdarúgó Szuperliga, melyben a TSC-nek mindössze egy pont szükséges ahhoz, hogy a szezon végén második legyen, ezzel pedig indulhatna a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében.

A topolyai csapatnak hazai pályán kell bizonyítania a Vojvodina ellen, a jelenleg zajló mérkőzés első félidejében még nem született gól egyik térfélen sem.

A TSC  legutóbb idegenben 4:1-re nyert a Novi Pazar ellen a szerbiai labdarúgó Szuperliga 36. fordulójában, ugyanakkor a Čukarički 1-1-es döntetlent játszott Belgrádban a Voždovaccal.

Szintén 17 órakor kezdődött Belgrádban a Čukarički és a Radnički mérkőzése, ahol az előbbi csapat szintén a tabella második helyéért küzd. A Čukaričkinak viszont ehhez mindenképpen győzelemre van szüksége, továbbá még a Vojvodinának is szoríthat, hiszen csak a TSC veresége esetén tudja megelőzni Žarko Lazetić együttesét.

A Čukarički–Radnički meccsen az első félidő után 2:1 az állás, a házigazdák javára.

Azonos pontszám esetén a TSC lesz előnyben, mert 30 forduló után összesítésben jobb helyezést ért el.