Elvérzett a Partizan

Hatalmas előnyről veszítette el a Real Madrid elleni ötödik, sorsdöntő Euroliga-negyeddöntős mérkőzését a Partizan.

A belgrádiak a harmadik negyed elején 18 ponttal, 59:41-re is vezettek, a Real azonban a hajrában fordított, így bejutott a négyes döntőbe.

Euroliga, negyeddöntő: Monaco–Makkabi 97:86 (a sorozatot a Monaco nyerte meg 3:2-re), Real Madrid–Partizan 98:94 (a sorozatot a Real Madrid nyerte meg 3:2-re).

A Real Madrid nagy hajrával győzött (Fotó: Eurosport)

Az NBA keleti és nyugati főcsoportjában is hatodik meccsre ment a két tegnap hajnali párharc.

New Yorkban Jalen Brunson (38-9-7) volt a győztes házigazda hőse, Oaklandben pedig a címvédő Golden State kiegyenlített csapatteljesítménye elég lett az életben maradáshoz, Steph Curry 27 ponttal volt a legeredményesebb.

NBA, playoff, főcsoport-elődöntő, kelet: New York–Miami 112:103 (a sorozatban 2:3). Nyugat: Golden State–LA Lakers 121:106 (2:3).

Nyitókép: A Real Madrid nagy hajrával győzött (Fotó: Eurosport)