2024. április 20., szombat

A Crvena zvezda 2:1 arányban nyert a TSC ellen

Nem sikerült a győzelem hazai pályán

Izgalmas, jó iramú mérkőzésen 2:1 arányban maradt alul a TSC a Crvena zvezda ellen.

A mérkőzés első percében a hazaiak közül Ratkov került helyzetbe, majd a 3. percben a stadiont árammal ellátó transzformátor meghibásodása miatt kérdésessé vált a mérkőzés további része, de végül sikerült folytatni és nem került sor további zavarokra.

Az aktuális bajnokcsapat Pešić révén a 20. percben jutott vezetéshez, a TSC-nek is voltak helyzetei, de egygólos vendégelőnnyel mentek a csapatok pihenőre.

A folytatás első percében Pešić ismét betalált. A TSC egyenrangú partnerként folytatta, helyzeteket is sikerült kialakítani, de a szépítő gólra a 70. percig kellett várni. Ezt követően támadó formációra váltott a topolyai szuperligás, de egyenlíteni nem sikerült: a Zvezda minimális győzelemmel szerezte meg a három pontot Topolyán.

A topolyaiak maradtak a 4. helyen a tabellán 49, míg a piros-fehérek megerősítették pozíciójukat az első helyen, jelenleg 69 ponttal.

A 26. bajnoki fordulóban a TSC következő ellenfele a Kolubara lesz idegenben.