2021. december 2., csütörtök

Sport/Küzdősportok

A Spartacus az országos bajnok

A Spartacus lett az országos bajnok birkózásban, miután a döntőben 5:3-ra verte a Proletert. A rangsorban a harmadik a Partizan, a negyedik pedig a Zenta csapata lett.

A Proleter 2019-es bajnokcsapata (Fotó: RSS)

Proleter vagy Spartacus?

Szombaton rendezik meg a 2021-es birkózó-szuperliga rájátszásdöntőjét, amelyben a címvédő Proleter, a Spartacus, a belgrádi Partizan és a Zenta küzd meg a bajnoki titulusért.

Živković és Pintér csatája a Potisje–Zenta mérkőzésen (Milorad Mitrović felvétele)

A Partizan és a Zenta az elődöntőben

A magyarkanizsai Vajdasági Birkózóakadémia termében rendezték meg a Szuperliga első birkózótornáját, amelyen öt csapat vett részt. A tornán a Szuperliga elődöntőjébe való jutás és a ligában való...

Ernazar Akmatalijev (felül) alaposan elintézte a döntőben örmény ellenfelét (Fotó: UWW)

Az eddigi legjobb eredmény

Állva drukkoltunk, rágtuk a körmünket, végül azonban nem sikerült kiszurkolni Fábián Anna bronzérmét a tegnap lapzárta után befejeződött U23-as világbajnokságon.

A mérkőzés a ringen kívül is folytatódott… (Fotó: BSS)

Átpolitizált bronzérem

Szerbia 18 év után először szerzett érmet ökölvívó-világbajnokságon, ám az elődöntő nem a különleges sikerről, hanem a botrányos körítésről marad emlékezetes.

Az amerikai Emily Shilson immár minden utánpótlás-korosztályban világbajnok

Arany öt nemzetnek

Csütörtök este lezajlottak az első női döntők, s érdekesség, hogy valamennyi súlycsoportot más-más nemzet nyerte meg.