SZUPERLIGA

Ötös a sereghajtónak

Zenta: TSC–Zlatibor 5:1 (2:0)

Városi stadion, nézők nélkül, vezette: Minaković (Újvidék). Gólszerzők: Skopljak a 41. és 68., Zec a 43., Lukić a 71. és Tomanović a 90., illetve Poček a 82. percben.

TSC: Filipović, Antonić, Banjac (Tumbasević, 63.), Lukić (Lukić, 77.), Petrović, Szilágyi (Santrač, 77.), Skopljak, Stanojev (Duronjić, 63.), Tomanović, Varga, Zec (Đurić, 82.).

Zlatibor: Čupić, Miličić, Stojić, Glišović, Radović (Ivanović, 46.), Bjeloš (Đokić, 55.), Jezdimirovi (Todorović, 82.), Đakovac, Stamenić (Poček, 46.), Janjić (Krstić, 55.), Vukić.

Viszonylag sokáig kellett várni vasárnap este a TSC vezető góljára a Zlatibor ellen, a végén azonban kiütéses győzelmet ünnepelhetett a topolyai gárda. Az első félidő végjátékában Skopljak kezdte meg a gólgyártást, pár pillanattal később Zec egy szép egyéni akcióval folytatta. A 2:0-s játékrész után ismét Skopljak volt eredményes, a 71. minutumban pedig Lukić lőhetett tizenegyest, miután a büntetőterületen belül Čupić szabálytalankodott. A Zlatibor három forduló elteltével továbbra is nyeretlen, de Zentán megszerezte első találatát a gárda. Filipović hibája után Poček remekül ismerte fel a lehetőséget, és távolról átemelte a kék-fehérek kapusát. A hajrában aztán a TSC csapatkapitánya, Tomanović beállította az 5:1-es végeredményt. Szabó Zoltán együttese az eddig hibátlan Crvena zvezda, Spartacus, Mladost triumvirátust követve a negyedik a táblázaton.

Szuperliga, a 3. forduló: Mačva–Crvena zvezda 0:3, Mladost–Inđija 2:0, Napredak–Radnik 2:1, Radnički (N)–Novi Pazar 2:1, Spartacus–Metalac 4:1, TSC–Zlatibor 5:1, Čukarički–Rad 3:0, Voždovac–Vojvodina 1:3, Partizan–Javor 4:0, Proleter–Bácska 1:1.