Megharcolt siker Charlotte-ban

Jokićéknak nagyot kellett küzdeniük az előzetesen borítékolható sikerért (Fotó: Beta/AP)

Nehezen kiizzadt győzelmet (112:114) ért el Charlotte-ban a Denver. Nikola Jokićék végig kiélezett összecsapást vívtak a keleti 10. csapat otthonában, a felek között egyetlen alkalommal, a második negyedben volt két számjegyű különbség (47:58), de a Nuggets nem tudott ellépni, később is a fej fej melletti rohanás volt jellemző.

Az utolsó percekben nem kevesebb, mint 9 alkalommal cseréltek vezetést a riválisok, és végül a vendégeknek jött ki jobban a lépés. A szokás szerint kiegyensúlyozott Denverben minden pályára lépő pontot szerzett, heten dobták túl a 10 pontot, a legjobb Murray 18-at, Jokićnak 2 assziszt hiányzott a tripla duplához (14-11-8).