BIRKÓZÁS

Nagybecskereken maradt a trófea

L. E.

2020. február 26., 17:02

Kommentek száma 0  A cikkhez tartozik képgaléria  Megjelent nyomtatásban

A Nagybecskereken megrendezett U15-ös korosztályú első országos birkózókupán a fiúk mezőnyében 20 klub vett részt, legeredményesebben pedig a hazai Proleter szerepelt, amely megnyerte a csapatversenyt.

A Proleter U15-ös birkózócsapata

A Proleter U15-ös birkózócsapata

Eredmények, 38 kg: 1. Andrej Velisavljević (Soko). 41 kg: 1. Lazar Dedić (Soko), 2. Lengyel Kevin (Potisje), 3. Özvegy Dániel (Potisje). 44 kg: 1. Mihajlo Alempijević (Fors). 48 kg: 1. Berkec Dániel (Hercules), 2. Paróczi Rajmond (Spartacus), 3. Nebojša Obradović (Spartacus). 52 kg: 1. Dragan Sremac (Soko), 2. Pék Zalán (Zenta). 57 kg: 1. Berkec Dejan (Hercules), … 3. Dominik Kopunović (Spartacus). 62 kg: 1. Stefan Todosijević (Dinamo), … 3. Vámos Antal (Zenta). 68 kg: 1. Boris Petrov (Proleter), … 3. Teleki Dániel (Potisje). 75 kg: 1. Mihajlo Sarić (Kragujevac). 85 kg: 1. Branko Đukić (Proleter). A csapatverseny sorrendje: 1. Proleter 130, 2. Soko 100, 3. Potisje 60, … 8. Hercules 50, … 10. Spartacus 50, … 13. Zenta 35, … 18. Partizan (Mohol) 10 pont stb.

A lányok kupaversenyén 9 klub vett részt, a csapatversenyben a belgrádi Crvena zvezda végzett az első helyen.

Eredmények, 42 kg: 1. Jovana Stojanović (Crvena zvezda). 50 kg: 1. Jana Petrović (Crvena zvezda), … 3. Újhelyi Evelin (Potisje) és Udvari Natália (Spartacus). 58 kg: 1. Maša Perović (Crvena zvezda), … 3. Kontra Tünde (Spartacus). 66 kg: 1. Anđela Cvetković (Crvena zvezda). A csapatverseny sorrendje: 1. Crvena zvezda 120, 2. Spartacus 42, 3. Dinamo 30, … 5. Potisje 15, … 7. Hercules 10 pont stb.


Mielőtt hozzászólna a cikkhez, kérjük olvassa el a moderálási alapelvet!

! Hozzászóláshoz be kell jelentkeznie:
Facebook belépés
Listázás:

  • HETI ROVATOK
  • Kerekeken
  • Napsugár
  • Nyugdíjasok oldala
  • Vonalkód
  • MELLÉKLETEK
  • Sportvilág
  • Üveggolyó
  • Magvető
  • Képes Ifjúság
  • Tarka Világ
  • Kilátó
  • Hétvége