BAJNOKOK LIGÁJA

A Crvena zvezda és az FTC-t kiejtő D. Zagreb is főtáblás

Belgrádban óriási izgalmakat hozott a Crvena zvezda és a Young Boys mérkőzésének hajrája, a szerbek kicsikarták a főtáblára kerülést.

Fotó: Beta

Fotó: Beta

A második félidőben első igazi helyzetéből megszerezte a vezetést a Zvezda. Az egykori német ígéret, Marko Marin indította a bal szélen Milan Rodićot, aki remekül adott középre, Aleksa Vukanović pedig a védőjét megelőzve a kapuba fejelt (1–0).

Csakhogy az egyre elkeseredettebben támadó Young Boys a Comore-szigeteki védő, Ben Nabuhan öngóljával egyenlített a 82. percben (1–1). Ezután óriási nyomás alá került a hazai kapu, de a 92. percben Jean-Pierre Nsame léc alá tartó lövését nagy bravúrral menteni tudta Milan Borjan, így idegenben szerzett több góllal a Cz ment tovább.

Az FK Krasznodar egyetlen percig reménykedhetett abban, hogy képes lesz ledolgozni négygólos hátrányát az Olympiakosz ellen. A Dinamo a 72. percben a csereember Amer Gojak találatával döntötte el a továbbjutást a Bajnokok Ligája selejtezőjének playoffkörében.