FÉRFI SZUPERLIGA

Szabadkai győzelem – fél kézzel

A megszűnés határán lévő, anyagi és káderproblémákkal küzdő požegai vendégek nem tudtak komolyabb ellenállást tanúsítani a bajnokság kellemes meglepetésének számító szabadkai csapattal szemben. A Sloga az első két támadásból két gólt lőtt, és 2:0-ra vezetett, majd a Spartacus Šukić, Stefanović és Leovac góljaival átvette a vezetést, melyet percről percre növelt. A hazaiak kiválóan tüzeltek a pálya minden részéről, a három vendégkapus összesen mindössze négy védést mutatott be hatvan perc alatt.

Szabadka: Spartacus–Sloga 33:15 (12:9)

Sétaerdei sportcsarnok, 200 néző, vezette: Radaković, Bakmaz (Újvidék)

Spartacus: Raković (11 védés), Rosić, Ž. Peić Tukuljac, J. Peić Tukuljac, Kolundžić 1, Šukić 6, Obradović 1, Spremo 2, Kojadinović 7, Karan 2, I. Petrović 5, S. Petrović, Leovac 5, Stefanović 4, Arđelan (7 védés), Abadžić.

Sloga: Jovanović 1, Pavić 5, Ilić 1, Stevanović 4, Aleksić (1 védés), Filipović, Pavlović 2, Živanović, Davidović 2, Dimitrijević (2 védés), Micović, Potparić (1 védés).

A 14. forduló többi eredménye: Novi Pazar–Partizan 28:27, Mokra Gora–Rudar 18:24, Metaloplastika–Obilić 34:22, Dinamo–Crvena zvezda 32:27, Kikinda–Šamot 23:19. Az élcsoport: Dinamo 28, Metaloplastika 23, Novi Pazar 18, Partizan 16, Spartacus 15 ponttal stb.