SZERB NŐI I. LIGA, ÉSZAKI CSOPORT

Ismét kiütés

A Halász József csapata hazai pályán ismét kiütéses győzelemmel nyert, miután az 5. forduló szombati mérkőzésén 29:10 arányban legyőzte a Temerint. A gyengén játszó vendégcsapat az első félidő derekáig két gólt dobott, a szünetig pedig mindössze négyet.

Ada: Halász József–Temerin 29:10 (12:4)

A Műszaki Iskola sportcsarnoka, 50 néző, vezette: Labus (Csúrog) és Milovac (Zsablya).

Halász József: Kozma, Zaj, Mrkšić 2, Király 2, Rákos 7, Szügyi, Vučetić, Vacsik 3, Surányi, Kovács 9, Dudić, Aksin 3, Vastag 3.

Temerin: Pinjo, Đukić, Marin, Trivunović, Radić 3, Petrović, Matić 3, Petrović 2, Šuptum, Maričić 1, Radin 1, Vasiljević, Kremenović, Ćetković.

Az 5. forduló többi eredménye: Ravangrad–Jadran 29:32, Laki–Proleter 23:25, Spartacus–Dolovo 27:22, Kikinda–Mladost 36:25, a Radnički–Mokrin mérkőzést később játsszák.

A sorrend: Kikinda 10, Mladost 8, Proleter 7, Halász József, Jadran és Spartacus 6, Temerin 4, Ravangrad, Laki és Dolovo 3, Mokrin 2, Radnički 0 pont.