A Liman lakónegyedben tegnap kaszkadőrökhöz illő mutatványt láthattak a járókelők. A városi kertészek egy több mint harminc méter magas jegenyét nyestek egy emelőkosárból, miközben a szél enyhén himbálta őket. Miután a földre ereszkedtek, közölték velünk, hogy a fát még fogják nyesni, de nem vágják ki. A csonkításra azért volt szükség, mert a felső ágak megrepedtek.



