F. Róbert: Én nagyon várom már a Mikulást, mert mindig valami szép ajándékkal lep meg engem és a testvéreimet. Olvasni nagyon szeretek, ezért kívánom, hogy könyvet hozzon nekem ajándékba.
F. Emese: Én is szeretek olvasni és szintén könyvet szeretnék tőle kapni. Remélem kiérdemeltem, mert iskolába is szeretek járni, mindig megcsinálom a házi feladataimat és anyukámnak is sokat segítek.
B. Nóra: A testvéreimmel együtt mindig írunk levelet a Mikulásnak, már el is küldtük és remélem meg is kapta, és sok szép ajándékot hoz majd nekünk. Mindig kapunk valami édességet, játékot, könyvet. Ilyenkor mindenki örül és vidám.
P. Nikoletta: A Mikulás bácsi minden évben ellátogat hozzánk Budiszavára és mi gyerekek a tanító bácsival meg az egyesületben műsort készítünk neki. Szavalunk, énekelünk, ezért édességcsomaggal jutalmaz meg minden jó gyereket. Az édesség mellett könyvet és a Hableány-rajzfilmet szeretném tőle ajándékba kapni.



