A Darányitelepi Társalgó e heti összejövetelét Kálmán Imrének szentelte. Az operettszerzőről Ubornyi Sándor műsorvezető és szervező beszélt. Ezt követően mozivászonra vetítették a Marica grófnő c. operettjét. Az est iránti nagy érdeklődést mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy a Petőfi Sándor MME kisterme zsúfolásig megtelt. A megjelentek egyhangú kérésére a szervező ígéretet tett, hogy a jövőben kéthavonként rendeznek operettet vetítő estet.



