Az Újvidéki villamosokról címmel olajfestménykiállítást rendeznek Resetár Ilona és Uri Ferenc újvidéki képzőművészek. Az ünnepi megnyitó után dr. Dušan Ristić, az újvidéki villamosokról tart rövid előadást, majd Saša Petrović, az újvidéki Szerb Nemzeti Színház operaszólistája gazdagítja a rendezvényt. A kiállítást Mile Ignjatović művészettörténész nyitja meg december 4-én (csütörtökön) este 6 órakor a Szerb Tudományos és Művészeti Akadémia (Nikola Pašić utca 6.) épületének alagsori kiállítótermében. A megnyitóra minden vendéget, érdeklődőt szívesen látnak.



