A Telekom Srbija távközlési részvénytársaság értesíti a turiai és nádaljai telefon-előfizetőket, hogy péntekre virradó éjjel, 22 és 1 óra között megszűnik a telefon-összeköttetés ezekkel a falvakkal, de helyi beszélgetéseket lebonyolíthatnak a lakosok. A korlátozás tervezett hálózatkarbantartási munkálatok következménye.



