Felhívjuk a tagság figyelmét, hogy december 4-én, csütörtökön, 15 óra 30 perces kezdettel a belvárosi Mária neve plébánia hittantermében rendes évi közgyűlését tartja az Újvidéki Diáksegélyező Egyesület. Kérjük a pártoló tagjainkat is, tiszteljenek meg bennünket a jelenlétükkel.