A múlt hét végén a József Attila Általános Iskola Baksa Beáta tanítónő vezette III. b osztály tanulói a folyó tanévben immár harmadízben látogattak el a Városi Könyvtár telepi fiókkönyvtárába. Elsődlegesen valamennyien átvették új tagkönyvecskéjüket, mivel egy magát megnevezni nem óhajtó gyermekbarát kifizette az egy évre szóló tagdíjukat.
A továbbiakban a tizenkét növendék mindegyike feladatvállalásra kötelezte magát, azzal, hogy az ősz sugallta tematikájú rajzokat készítenek, valamint, hogy a saját és környezetük névanyagát egybegyűjtik külön füzetükbe. Ezt követően megállapodtak abban, hogy a könyvtár keretében jelvény- és éremgyűjtő klubot alakítanak. Végül búcsúzásul Brkity Magdolna könyvtáros egy-egy magyar nyelvű gyermekfolyóiratot nyomott a kicsinyek kezébe.



