A városi Távfűtő Művekből közölték, hogy tegnap reggel visszakapcsolták a távfűtési rendszerre a Művészeti Akadémia épületét. Azért döntöttek így, hogy a megteremtődjenek a feltételek a tanítás zökkenőmentes lebonyolításához, és hogy a növendékek a tanterv szerint tanulhassanak.