2026. június 23., kedd

Telt ház az ifjúsági bálon

Az újvidéki Petőfi Sándor MME nagytermében pénteken este telt ház volt a Vajdasági Magyar Ifjúsági Központ által szervezett ifjúsági bálon. Mintegy 400 vendég szórakozott, akik Vajdaság különböző helyiségeiből érkeztek.

A VMIK ugyanis ingyenes autóbuszokat indított Nagybecskerekről, Magyarkanizsáról, Topolyáról, Székelykevéről, Zentáról és Adáról. A jó hangulatról a Tripolszky együttes gondoskodott, amely szinte hagyományosan fellép a VMIK által szervezett bálokon. A szervezők most először iktattak tombolát is a programba. A szervezet a következő bált februárra tervezi.

Magyar ember Magyar Szót érdemel