Kedden délután a telepi művelődési ház első emeleti ebédlőtermében 14. alkalommal jön össze a Kőszentmárton Asztaltársaság, hogy a meghívottak, um. Magyarország belgrádi nagykövetsége képviselőjének, valamint közéletünk és egyházaink közjogi méltóságainak társaságában elfogyasszák a hagyományos Márton-napi ludas díszebédjüket, a Duna túloldali szőlőkertjeinek idei első boraival töltött poharak koccintása kíséretében. A vendéglátó Mészáros Ilonka asszony, a magyar kultúra lovagja.



