2026. június 23., kedd

Alakuló ülés

Október 23-án a Vajdasági Magyar Szövetség Újvidéki Városi Szervezetének Tanácsa Erdélyi Lenke elnökletével megtartotta alakuló ülését. A tanács megválasztotta a városi szervezet alelnökeit: Góbor Zoltánt (ügyvezető alelnök, belvárosi helyi szervezet), Ladisity Melindát (telepi HSZ), Juhász Andreát (budiszavai HSZ), Bancsi Ferencet (pirosi HSZ).

Az elnökség többi tagjai a helyi szervezetek elnökei: Horvát Tibor (belvárosi HSZ), Bátori József (telepi HSZ), Kalapáti Mihály (budiszavai HSZ), Bácsi Sándor (pirosi HSZ), Szöllősi Zoltán (kátyi HSZ), Mezei Zsuzsanna (Pétervárad-Kamanc HSZ). A következő ülésre az újonnan választott elnökség programjavaslatot tesz az elkövetkező időszakra – olvasható a párt városi sajtószolgálatának közleményében.

Magyar ember Magyar Szót érdemel