2026. június 23., kedd

Írás, beszéd, vélemény

FELHÍVÁS DIÁKOKNAK

Az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület új szakcsoportot indít az általános iskolák felsősei és a középiskolások számára! Nálunk a helyed:

ha szívesen beszélgetsz, vitatkozol egy-egy témáról!

ha van véleményed arról, amit olvastál!

ha a gondolataidat írásban is szívesen közlöd!

ha vonz a nem mindennapi játék a szöveggel: a szerepjáték, az árnyjáték, a képalkotás stb.!

ha van még újabb ötleted a foglalkozásokhoz!

Foglalkozási területek: önálló fogalmazások, beszédkészség-fejlesztés, írás-olvasás-szövegértés általában, irodalmi szövegek feldolgozása különböző technikákkal, mint pl. az árnyjáték. Jelentkezni a 021/4740-697-es telefonszámon.

A második összejövetel október 25-én 9.30 órakor a Petőfi Sándor MME első emeleti klubtermében. Csoportvezetők: Kovács Smit Edit és Roginer Oszkár.

Magyar ember Magyar Szót érdemel