Az újvidéki Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület új szakcsoportot indít az általános iskolák felsősei és a középiskolások számára! Nálunk a helyed:
ha szívesen beszélgetsz, vitatkozol egy-egy témáról!
ha van véleményed arról, amit olvastál!
ha a gondolataidat írásban is szívesen közlöd!
ha vonz a nem mindennapi játék a szöveggel: a szerepjáték, az árnyjáték, a képalkotás stb.!
ha van még újabb ötleted a foglalkozásokhoz!
Foglalkozási területek: önálló fogalmazások, beszédkészség-fejlesztés, írás-olvasás-szövegértés általában, irodalmi szövegek feldolgozása különböző technikákkal, mint pl. az árnyjáték. Jelentkezni a 021/4740-697-es telefonszámon.
A második összejövetel október 25-én 9.30 órakor a Petőfi Sándor MME első emeleti klubtermében. Csoportvezetők: Kovács Smit Edit és Roginer Oszkár.



