A Vajdasági Szociáldemokrata Liga limani bizottsága ma este 7 órától nyilvános vitát szervez a Liman I és Liman II városrészek vízellátásának és csatornahálózati problémáinak kérdése kapcsán.
A tribünt a Boško Buha helyi közösség irodájában (Fruška gora utca 8.) tartják meg, felszólal a Vízművek önálló mérnöke, valamint a liga városi képviselő-testületben tevékenykedő tanácsnokai.



