2026. június 23., kedd

Újvidék

Megmarad az Ezüst-tó

A ledincei Ezüst-tó már évek óta a helybeliek és az újvidékiek egyik kedvenc kirándulóhelye, néhány évvel ezelőtt nagy felháborodást váltott ki az a hír, hogy a tavat – biztonsági okokból – kiszárítják.

Időnként csak lépésben

Azok, akik ezekben a hetekben gépkocsival észak felől (Kishegyes, Szenttamás, Zenta, Óbecse, Temerin) kívánják megközelíteni a székvárost, még egy ideig mindenképpen számoljanak a hosszabb menetidővel.

Létszámhiány

Tizenhét képviselő követelésére tegnap 9 órára hívta össze dr. Matuska Mihály, a községi képviselő-testület elnöke a községi képviselő testület rendkívüli ülését.

A belváros a legveszélyesebb

Az újvidéki székhelyű Újságírói Kutatóközpontban tegnap annak kapcsán tartottak sajtótájékoztatót, hogy kidolgoztak és közzétettek egy térképrajzot, amelyen az elmúlt időszakban történt újvidéki rablásokat tüntették fel.