2024. április 30., kedd

Könnyed győzelmet aratott a Partizan a TSC felett

Egymás utáni ötödik győzelmét zsebelte be a Partizan ma délután. Ezúttal a TSC csapatán kerekedett felül hazai pályán 3:1-re a Szerb Szuperliga 35. fordulójában.

Az első esélyes helyzetre a 18 éves Nemanja Jović tett szert az összecsapás 7. percében, azonban nem sikerült betalálnia a hálóba.

Ezt követően a TSC is kihasználta a lehetőségeit, azonban azt Banjac a 31. és a 34. percben is kihagyta.

Az első félidő vége előtt Lukić is igyekezett a hálóba tenni a labdát, de a fehér-feketék kapusa éber volt és kivédte.

A mérkőzés 53. percében büntetőt ítélt a Partizan javára a játékvezető, amelyet Natho sikeresen gólra váltott.

A fekete-fehérek hamarosan újra sikeresek voltak, és a 64. és a 67. percben is a hálóba találtak, így már 3:0 volt az állás.

A TSC-nek a 83. percben sikerült csak gólt szereznie, így a mérkőzés végeredménye 3:1 lett.