A rendőrség átfogó nyomozás után egy elhagyatott házban megtalálta azt a két verseci kislányt, akiknek eltűnését tegnap este jelentették a rendőrségnek.
Kékfény
Január 18-án látták utoljára szülei a rumai Olgica Todosijevićet (21). A család négy nappal az eltűnést követően értesítette a rendőrséget, akik azóta sem bukkantak a nő nyomára.
A belgrádi Milenko Petrović immár hat és fél éve várja, hogy a rendőrség kiderítse, ki rabolt el lakásából 32 ezer eurót, nagy értékben ékszert és egy Magnum pisztolyt. A férfi szerint a rablás körülményeire nagyon egyszerűen fényt lehetett volna deríteni, hiszen lakása ajtaját nem feltörték, hanem kulccsal zárták ki, kulcsa a lakáshoz családtagjain kívül pedig csupán az egyik szomszédasszonynak és felesége szüleinek volt.
Az igazságügyi minisztérium megerősítette, az éjjel gyilkosság történt a Padinska skela-i börtönben – jelenti az N1 televízió.
Kilenc személyt tartóztatott le a rendőrség annak gyanújával, hogy jogtalanul vették fel a szerb állam mezőgazdasági támogatását. Az eddigi nyomozás szerint a kilenc személy bűnbandaként működött együtt egymással, meghamisították a vonatkozó dokumentumokat, amelyek alapján igényelték a mezőgazdasági támogatást.
Egyre több részlet derül ki a bogatići rendőrállomáson múlt héten történt incidensről. Az áldozatnak, Milica Kostićnak, akit továbbra is a kórházban ápolnak, állítólag házasságának kezdetétől el kellett viselnie férje, Miloš Tadić, pszichikai és fizikai bántalmazását.

