2026. március 30., hétfő

Különleges süteményeket, tortát vagy desszerteket kínálunk Önnek!

A Magyar Szó Online csapata most édesszájú Olvasóink számára készült újabb meglepetéssel.
 
Ezúttal a csantavéri Red Velvet cukrászműhely jóvoltából sorsolunk ki két darab 5000 dinár értékű ajándékutalványt.

 

A csantavéri Red Velvet cukrászműhelyt Huszta Henrietta egészen fiatalon, mindössze 19 évesen nyitotta meg. Édesanyja, Huszta Csilla hosszú évek óta foglalkozik tortakészítéssel. Egyedi tortákra, különleges desszertekre és szezonális süteményekre specializálódtak. Céljuk, hogy a hagyományos ízeket modern köntösben, kiváló minőségű alapanyagokkal és esztétikailag is igényes kivitelezéssel kínálják. Megrendelőikkel mindig egyedi igények alapján, személyre szabottan dolgoznak. Nem csupán Csantavérről, hanem a környező településekről is egyre nagyobb számban keresik meg őket. 

Ezúttal Olvasóinknak is lehetőségük nyílik arra, hogy megkóstolják a csantavéri finomságokat. 
Ha szeretné megnyerni az utalványok egyikét, nincs más dolga, mint ezen Facebook-bejegyzés alatt megírni, Önnek melyik a kedvenc süteménye.

A nyereményjáték kedden, 2026. március 31-én 12 órakor zárul, amikor is Facebook-oldalunkon kihirdetjük a szerencsés nyertest.

 

A létesítmény elérhetőségeiről, nyitvatartásáról és egyéb szolgáltatásairól az alábbi oldalon olvashatnak: 

https://www.facebook.com/RedVelvetHH

A nyereményjátékainkra vonatkozó szabályzatot itt találják: 

https://www.magyarszo.rs/info/a-nyeremenyjatek-reszevteli-feltetelei

Minden kedves Olvasónknak sok szerencsét kívánunk!

Magyar ember Magyar Szót érdemel