KÜLFÖLDI LABDARÚGÁS

Elsüllyedt a Tengeralattjáró

A Villarreal és a Rayo Vallecano hétfő esti összecsapása zárta a spanyol bajnoki fordulót, és a tabellán ötödik Sárga Tengeralattjáró ahelyett, hogy utolérte volna a BL-indulást érő negyedik helyen álló Atlético Madridot, egyetlen pontot sem zsebelt be. A vendégek ugyanis a küzdelmes találkozó 70. percében győztes gólt szereztek, amikor Trejo passzát Camello vette át a tizenhatosban, majd kilőtte a jobb alsót. A sikerrel a Rayo (29 pont) megközelítette a Villarrealt (31) és a hatodik Betist (31), amely jelenleg a Konferencia-ligában indulhatna.

Angol FA-kupa, 1/16: Derby–West Ham 0:2. Olasz bajnokság, 20. forduló: Udinese–Verona 1:1. Az élcsoport: Napoli 53, Inter 40, Lazio, Atalanta és Milan 38, Roma 37 pont stb. Spanyol bajnokság, 19. forduló: Villarreal–Rayo Vallecano 0:1. Az élcsoport: Barcelona (–1) 47, Real Madrid (–1) 42, Real Sociedad 39, Atlético Madrid 34 pont stb.

Nyitókép: A küzdelmes mérkőzésen a vendégek kikaparták maguknak a gesztenyét (Fotó: Supersport)