Elsöprő TSC-győzelem

A topolyai TSC csapata a Szerb Szuperliga tizenkettedik fordulójában a lučani Mladost otthonában vendégszerepelt, ahol 2:5 (1:2) arányban múlta felül ellenfelét.

A mérkőzés első gólját egy szögletet követően szerezte meg a TSC Goran Antonić személyében, aki tizenkét méteres távolságból lőtt a kapuba. A topolyai csapat már két perccel később két gólosra növelte előnyét Saša Jovanović révén. A hazaiak nem sokkal az első félidő vége előtt, a 43. percben szerezték meg szépítő találatukat.

A szünetet követően a TSC rövid idő alatt további két góllal növelte előnyét. Đakovac az 53. percben lőtt gólt, majd három perccel később büntetőből is eredményesnek bizonyult.

A hazaiak ezt követően egy újabb szépítő találatot szereztek, azonban Petar Ratkov a 81. percben beállította a mérkőzés végeredményét. A TSC jelenleg a második helyen áll a bajnokságban, a következő fordulóban pedig a surdulicai Radnik együttesét fogadja majd hazai pályán.