Kiütéses Zvezda-győzelem

Ha egy kicsit nagyképűek akarunk lenni, akkor azt mondhatjuk, a BL-selejtező 3. körének első mérkőzése után a C. zvezda már készülhet is a 4.-re (nagy valószínűséggel a haifai Makkabi ellen), mivel szerdán este Belgrádban, közel 41 ezer néző előtt valósággal kiütötte az örmény Pjunikot. Az 5:0-s győzelem fő kovácsai a belgrádiak légiósai voltak, közülük is elsősorban a ghánai Bukari, aki mesterhármast jegyzett, és egy gólpasszt is adott.

Kiválóan muzsikáltak a Zvezda afrikai légiósai (Fotó: Beta)

A Ferencváros 1:1-es döntetlent játszott a Qarabağ vendégeként. A magyar bajnok az elefántcsontparti Boli fejesével bő negyedóra után előnybe került, de az azeri ellenfél még a szünet előtt egyenlített.

Selejtező, 3. forduló, első mérkőzések: Dinamo (K)–Sturm 1:0, C. zvezda–Pjunik 5:0, Qarabağ–FTC 1:1, Bodø–Žalgiris 5:0, Makkabi (H)–Apollon.

Konferencia Liga, selejtező, 3. forduló, első mérkőzések: DAC–Bukarest 0:1, Wolfsberger–Gżira 0:0, Riga–Gil Vicente1:1, Viborg–Tórshavn 3:0.