Sorsdöntő vereséget szenvedett a TSC

A niši Radnički csapata a Szerb Szuperliga negyedik helyéért folyó küzdelemben 2:0 (1:0) arányban múlta felül a topolyai TSC csapatát.

A Konferencia Ligát érő negyedik helyért vívott sorsdöntő mérkőzésen Filip Kasalica, a niši együttes játékosa szerezte meg a vezetést a 18. percben, amikor fejjel jutatta a labdát a rosszul helyezkedő Nenad Filipović kapujába.

A topolyai csapat előtt a 88. percben nyílt lehetőség az egyenlítésre, ugyanis egy jól elvégzett szögletet követően Čalušić fejelhetett, viszont a Radnički kapusa, Dujmović szép védést mutatott be.

A mindent eldöntő gólt végül Jovanović szerezte a hazaiaknak, aki egy kontrát követően a rosszul kimozduló Filipović kapus mellett 25 méterről lőtt a hálóba.

A TSC az utolsó fordulóban a Vojvodina csapatát fogadja majd.