TEREMFOCI – ADA

Megvan az elődöntő párosítása Adán

A hétvégén az adai sportcsarnokban folytatódott 22. Balog Béla-emléktorna, amelyen nyolc helyi és környékbeli labdarúgóklub felnőttcsapata vett részt. A teremlabdarúgó-torna szombati játéknapján befejeződött a csoportkör, majd vasárnap lejátszották a negyeddöntő mérkőzéseit, így megszületett az elődöntő párosítása. A döntőbe jutásért szombaton 17 órától a Csantavér és a tiszaszentmiklósi Sloga, illetve 19 órától a péterrévei Jedinstvo és a moholi Bácska játszanak egymással. Az elődöntő győztesei vasárnap 18 órától játsszák a döntőt, a vesztesek pedig 16 órától a bronzmeccset. Közben mindkét nap 17 órától a Winter-Cup utánpótlás-focitorna egy-egy mérkőzését tekintheti meg a közönség: szombaton a 2013-as korosztályú AFK–Bácska (Mohol) mérkőzést, vasárnap pedig a 2014-es generációval az AFK–Becse meccset.

A torna legutóbbi eredményei: Csantavér–Tisza (P) 6:2, Bácska (M)–Sloga 1:4, AFK–Tornyos 1:3, Jedinstvo–Slavija 0:3. Negyeddöntő: Tornyos–Jedinstvo 3:3 (büntetőkkel 4:6), AFK–Bácska 2:5, Csantavér–Slavija 2:2 (büntetőkkel 5:4), Tisza–Sloga 4:9.

Zentán is zajlik

A zentai torna eredményei: Sweetsystem–Elgas 4:1, Motoshop–Svelatron 10:2, FK Kavali–Rekreativci 3:2, Zrno–Uni5 10:3, Palics–Csapatszellem 2:4, Tisa Automotive–F&J Car Wash 5:6, Tromeđa–Zenta 1:6, Kingburger–Propale nade 3:0, Sweetsystem–Motoshop 3:2. Elgas–Svelatron 5:2, FK Kavali–Uni5 3:0, Zrno–Rekreativci 3:3, Palics–F&J Car Wash 1:8, Tisa Automotive–Csapatszellem 6:4, Tromeđa–Propale nade 3:0, Kingburger–Zenta 1:2, Sweetsystem–Svelatron 6:1, Elgas–Motoshop 1:3.