LABDARÚGÁS-SZUPERLIGA

A sereghajtó is verve

Zenta: TSC–Mladost 2:1 (2:0)

Városi stadion, vezette: M. Ivković. Góllövők: Tomanović a 27, Stoiljković a 39., illetve Jovanović a 60. percben.
TSC: Filipović, Krstić (Stojković), Leandro (Antonić), Varga, Stoiljković, Đakovac, Tomanović, Stanojev (Miličević), Zec, Banjac (N. Petrović), Vukić (Ratkov).

Mladost: Samčović, Leković (Milanović), Mičević, Hrkač, Cvetković, Tumbašević, Kos (Katanić), Kijevčanin (Radivojević), Selenić (Baha), Jovanović, Babić (Perović).

Szűk fél óra kellett a TSC csapatának, hogy feltörje a sereghajtó Mladost védelmét. Tomanović találatát követően Stoiljković is eredményes tudott lenni, s így a szünetre kétgólos előnnyel térhetett a topolyai csapat. A vendégek azonban nem adták fel több veszélyes támadást vezettek, majd egy órányi játékot követően a TSC védelmének hibáját kihasználva Jovanović szépíteni tudott. A folytatásban a hazaiak rendezni tudták soraikat, megőrizték előnyüket s ha a vártnál nehezebben is de legyőzték a sereghajtót.

A 7. forduló: Radnik–Spartacus 1:2, TSC–Mladost 2:1, Novi Pazar–Metalac 2:0. A Napredak–Vojvodina, a Čukarički–Crvena zvzeda és a Partizan–Radnički (N) találkozók lapzárta után értek véget. A Voždovac–Kolubara és a Proleter–Radnički 1923 mérkőzést ma játsszák.

1. TSC 7 5 1 1 19:11 16

2. Partizan 5 5 0 0 18:1 15

3. Crvena zvzeda 5 4 1 0 8:2 13

4. Spartacus 7 3 2 2 13:13 11

5. Čukarički 5 3 1 1 8:5 10

6. Radnik 6 2 3 1 6:4 9

7. Napredak 6 3 0 3 10:9 9

8. Voždovac 6 3 0 3 7:11 9