2021. április 19., hétfő

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

ATLÉTIKA
18.15, Eurosport 1: Perche Elite Tour, Aubière.

AUTÓSPORT
17.30, Eurosport 2: Formula–E, Szaúd-Arábia, 2. futam.

KERÉKPÁROZÁS
11.45, Eurosport 2: az Egyesült Arab Emírségek körversenye.
14.00, Eurosport 2: pályakerékpár, férfi World Tour, Het Nieuwsblad.
16.35, Eurosport 2: pályakerékpár, női Pro-sorozat, Het Nieuwsblad.

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Zadar–Partizan (17.00, Arena Sport 2), Olimpiaj–FMP (19.00, Arena Sport 2).

SZNÚKER
20.00, Eurosport 1: The Players Championship, elődöntő.

TENISZ
8.30, Digi Sport 1: WTA-torna, Adelaide, döntő.
23.00, Sport 1: ATP-torna, Córdoba, elődöntő.

TÉLI SPORTOK
8.20, Eurosport 2: szabadstílusú sí, világkupa, Bakuriani.
9.50 és 12.30, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Banszko.
10.00, Eurosport 2: északisí-világbajnokság, női északi összetett, Oberstdorf.
11.00, eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Val di Fassa.
14.00, Eurosport 1: északisí-világbajnokság, sífutás, férfi vegyes stílusú verseny, Oberstdorf.
15.20, Eurosport 1: északisí-világbajnokság, férfi északi összetett, Oberstdorf.
16.20, Eurosport 1: északisí-világbajnokság, síugrás, férfi normálsánc, Oberstdorf.

VÍZILABDA
16.00, M4 Sport+: UVSE–Honvéd (magyar bajnokság).

VASÁRNAP

KERÉKPÁROZÁS
14.45, Eurosport 2: Pro-sorozat, Kuurne–Brüsszel–Kuurne.

KÉZILABDA
17.45, Sport 1, Arena Sport 4: Szeged–Flensburg (férfi BL).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Mega–Borac (12.00, Arena Sport 4), Cibona–Split (19.00, Arena Sport 2).
21.30, Sport 1, Arena Sport 2: Milwaukee–LA Clippers (NBA).

SZNÚKER
19.55, Eurosport 1: The Players Championship, döntő.

TENISZ
23.00, Sport 2: ATP-torna, Córdoba, döntő.

TÉLI SPORTOK
8.20, Eurosport 2: szabadstílusú sí, világkupa, Bakuriani.
9.50 és 12.30, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Banszko.
9.50, Eurosport 2 és 14.50, Eurosport 1: északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf.
11.00, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Val di Fassa.
12.50, Eurosport 2: északisí-világbajnokság, sífutás, csapatsprint, Oberstdorf.
16.50, Eurosport 1: északisí-világbajnokság, síugrás, vegyes csapatverseny, Oberstdorf.