2021. március 1., hétfő

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AMERIKAI FUTBALL
22.30, Aréna 4, Sportklub 2: Green Bay–LA Rams (NFL).

JÉGKORONG
14.00, M4 Sport+: Újbuda–Csíkszereda (Erste-liga).
19.00, Sportklub 2: New Jersey–Boston (NHL).

KÉZILABDA
Férfi vb, csoportkör: Fehéroroszország–Koreai Köztársaság (15.30, M4 Sport, Arena Sport 2), Ausztria–Franciaország (18.00, M4 Sport), Oroszország–Szlovénia (18.00, Arena Sport 2), Svájc–Norvégia (20.30, M4 Sport).
Női BL: Ferencváros–Esbjerg (15.45, Sport 1), CSZKA–Borussia (16.00, Arena Sport 3), Krim–Metz (17.45, Sport 1).
13.45, Sport 1: Zvezda Zvenyigorod–Vác (női El).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Budućnost–Partizan (18.00, Arena Sport 1), Cibona–Mornar (20.00, Arena Sport 3).
23.00, Sport 1, Arena Sport 1: San Antonio–Houston (NBA).

SZNÚKER
14.00, Eurosport 2 és 19.45, Eurosport 1: London Masters, elődöntő.

TÉLI SPORTOK
9.20 és 12.00, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás.
9.50, Eurosport 2: északi összetett, világkupa.
10.30 és 13.30, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás.
10.50, Eurosport 2: szánkó, világkupa.
15.00, Eurosport 1: sílövészet, világkupa, női váltó.
16.00, Eurosport 1: síugrás, világkupa, csapatverseny.

VÍZILABDA
Regionális Liga: Partizan–Jadran (S) (10.20, Sportklub 2), Jadran (HN)–Radnički (10.25, Sportklub 1), Mladost–Primorje (12.05, Sportklub 1), Partizan–Crvena zvezda (17.00, Sportklub 2), Primorje–Šabac (18.50, Sportklub 3).
16.45, M4 Sport+: Vasas–Ferencváros (magyar bajnokság).

VASÁRNAP

AMERIKAI FUTBALL
21.00, Aréna 4, Sportklub 2: Kansas City–Cleveland (NFL).

JÉGKORONG
17.25, Digi Sport 2: Fehérvár–Innsbruck (osztrák liga).

KÉZILABDA
Férfi vb, csoportkör: Katar–Japán (15.25, M4 Sport), Angola–Horvátország (18.00, M4 Sport, Arena Sport 5), Magyarország–Uruguay (20.30, M4 Sport), Lengyelország–Uruguay (20.30, Arena Sport 5).
Női BL: Odense–Győr (15.45, Sport 1), Brest Bretagne–Budućnost (16.00, Arena Sport 5).
Női El: Kubany Krasznodar–Dunărea Brăila (11.45, Sport 1), Fleury–Siófok (17.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Zadar–Mega (17.00, Arena Sport 3), Igokea–Krka (19.00, Arena Sport 2).
21.00, Sport 2, Arena Sport 2: Dallas–Chicago (NBA).

TÉLI SPORTOK
9.05 és 12.05, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás.
10.00 és 11.25, Eurosport 2: szánkó, világkupa.
10.10 és 13.15, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás.
12.30 és 14.45, Eurosport 2: sílövészet, világkupa, férfi és női tömegrajtos verseny.
13.10, Eurosport 2: északi összetett, világkupa.
15.45, Eurosport 1: síugrás, világkupa.
17.00, Eurosport 2: szabadstílusú sí, világkupa.

SZNÚKER
13.45, Eurosport 2 és 19.45, Eurosport 1: London Masters, döntő.

VÍZILABDA
Regionális Liga: Budva–Jadran (HN) (10.00, Sportklub 2), Jadran (S)–Primorje (10.00, Sportklub 3), Crvena zvezda–Mladost (11.50, Sportklub 2), Radnički–Primorac (13.40, Sportklub 2).