LABDARÚGÁS - SZUPERLIGA

Könnyedén nyert a TSC

A topolyaiak a szabadkai Spartacust győzték le
Fotó: Fehér Miklós

Jó iramú, kiváló mérkőzésen 3:0-s győzelmet ünnepelhetett a TSC Zentán a szabadkai Spartacus ellenében. A Szuperliga 9. fordulójában a topolyaiak a 11. percben Banjac góljával kerültek előnybe, aki Lukić asszisztja után a rövidbe lőtte a labdát. A Spartacus a 20. percben egyenlíthetett volna, ám Denković tizenegyesét Filipović hárította. Az első játékrész végén a TSC tankönyvbe illő ellentámadást vezetett: Milićević ugratta ki Zecet, aki Lukić elé tálalt, 2:0!
A fordulás után a 68. minutumban Zec egy az egyben robogott az ellenfél kapuja felé, majd kilőtte a felső sarkot, beállítva ezzel a 3:0-s végeredményt.
A TSC a győzelemmel feljött a Szuperliga táblázatának 8. helyére, legközelebb pedig a Proleterhez látogat az együttes.